Apdruka

There are no translations available.

Piedāvājam dažādus veidus kā piešķirt Jūsu izvēlētajiem priekšmetiem personalizētu izskatu!

Vienā vai dažos eksemplāros piedāvājam apdruku uz krūzītem, pulksteņiem, puzlēm un rotaļlietām.

Izgatavošanas laiks ir tikai viena darba diena

Pasūtījumus lūdzam sūtīt uz e-pastu: CLOAKING

Failu formāts: .jpg, .cdr, .ai, .pdf, .gif

Iespējams izvietot vairākas bildes, pievienot tekstu - labprāt sagatavosim Jūsu vēlmēm atbilstošu apdruku!

Apdrukas iespējas, pasūtot preces vairumā (10 - 14 dienu laikā):

Tampondruka:

Tampondruku galvenokārt izmanto plastmasas, metāla, koka, keramikas un porcelāna reklāmas suvenīru apdrukai – pildspalvas, zīmuļi, krūzes, vāzes, atslēgu piekariņi, kalkulatori, šķiltavas, vizītkaršu etvijas, termosi un termokrūzes, blaskešu.c.

Gravēšana:

Gravēšana ar lāzerstaru ir piemērota ka nelielām tā arī lielakam priekšmetu daudzumam. Grāvējamie priekšmeti parasti ir pildspalvas, zīmulļ, skiltavas, atslēgu piekariņi, vizītkaršu etvijas, pulksteņi, kalkulatori, blašķes u.c. Grāvēt var uz plastmasas, ādas, koka, metāla, papīra, gumijas, organiska stikla, akrila, akmens, korka...

Dekoldruka:

Dekoldruku izmanto, lai apdrukātu keramikas, porcelāna un stikla prezentmateriālus. Tehnoloģija, kur sietspiede tiek izveidota uzlimīte, kuru pārnes uz nepieciešamā priekšmeta un pēc tam karsē, līdz tā pilnībā ievelkas objektā. Šajā tehnoloģijā ir iespējams veikt pilnkrāsu druku un uzdrukāt vietās, kur ar citām tehnoloģijām nevar – osīti, krūzes iekšpuse un apdrukāt praktiski visu priekšmetu.

Sietspiede:

Sietspiede tiek izmantota reklāmas apģērbu un prezentmeteriālu apdrukā. Visbiežāk šo tehnoloģiju lieto apģērbu apdrukai lielos daudzumos un reklāmas suvenīru personalizācijāi. Sietspiede veidotie darbi izceļas ar krāsu izteiksmīgumu un dzīvīgumu. Sietspiede ir apdrukas tehnoloģija, kurā attēls uz nepieciešamās virsmas ar krāsu tiek uzvilkts, izmantojot speciali veidotus trafaretus jeb filmas.

Izšūšana:

Izšūšana vislabāk piemērota stingra materiāla izstrādājumiem, piemēram, dvieļiem, jakām, somām, dažādiem darba apģērbiem. Visbiežāk šo tehnoloģiju izmanto prezentreklāmu un apģērbu personalizācijām, kuram nepieciešama augsta kvalitāte un ilga noturība galvenokārt cepuru, polo kreklu, t-kreklu un dvieļu apdrukām. Izšuvumus ir viegli kopt un tiem ir ilgs kalpošanas laiks.

Darba sagatavošana un iesūtīšana:

Darbus nepieciešams iesūtīt vektoru formātā - CorelDraw (*cdr.) vai Adobe Illustrator (*ai., *eps.). Mūsu piedāvajuma ietilpst arī sagatavot Jūsu ieceri drukāšanai vajadzīgajā formatā.